Rajoittamattomat ajokilometrit henkilöautoilla
Nyt kannattaa ajaa pitkälle. Saat rajoittamattomat kilometrit varaukseesi vain 5 €/ vrk. Hyödynnä etusi klikkaamalla varauskoneessamme rajoittamattomat ajokilometrit -tarjous aktiiviseksi lisäpalvelut-kohdasta ja valitse ajokilometrikohtaan pienin mahdollinen ajokilometrimäärä.
Rajoittamattomat ajokilometrit-tarjous on voimassa seuraavissa VW Poloissa: Itä-Pasila, Lauttasaari, Kalasatama, Siltavuori, Konala, Eteläranta, Punavuori, Töölö, Hakaniemi, Kamppi, Ullanlinna, Kisahalli, Keski-Töölö, Alppila, Katajanokka, Munkkisaari, Ruoholahti, Kallio, Vallila, Etu-Töölö, Puu-Vallila, Ilmala, Pitäjänmäki, Kruununhaka, Käpylä.
Tarjous on voimassa vain 2.-28.10.2015 kotimaassa ajettavissa vuokrauksissa. Tarjous koskee valikoituja autoja eikä se sisällä polttoainetta. Tarjous ei koske jo tehtyjä tai tarjousaikana peruutettuja varauksia.
Kymmenen euron alennus vuokrahinnasta
Nyt saat 10 euron alennuksen valittujen henkilöautojen vuokrahinnasta lokakuun loppuun asti alennuskoodilla LOKA15. Tarjous koskee henkilöautoja Lahdessa, Turussa, Jyväskylässä, Joensuussa, Mikkelissä ja Rovaniemellä ja se on voimassa 28.10.2015 asti. Hyödynnä tarjous kirjoittamalla alennuskoodi LOKA15 sille tarkoitettuun tilaan varauskoneessamme. Alennus aktivoituu heti kun olet syöttänyt alennuskoodin oikein.
Viimeiset kommentit